کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی

کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی

کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی برای کسانی که از جراحی بینی واهمه دارند و یا شرایط انجام آن را ندارند بسیار موثر و کاربردی است. اصلاح بینی گوشتی بدون جراحی امروزه در بین افراد زیادی طرفدارانی را پیدا کرده است که هزینه‌ای به نسبت کمتر از هزینه جراحی را برای بیمار دارد. در این مقاله قصد داریم در مورد انواع روش‌های کوچک کردن و اصلاح بینی‌های گوشتی بدون جراحی مطالبی را عنوان کنیم. اگر شما نیز دغدغه کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل را دارید در ادامه مقاله همراه ما باشید. 

تمرین کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل

برخی از افراد اطمینان دارند که با انجام تمرینات بر روی بینی خود فرم آن را تغییر داده و بر این باور هستند که با تمرین می‌توان اقدام به کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل بینی نمود. ولی از نظر علمی این روش تایید نشده است. چرا که بینی از غضروف تشکیل شده که یک لایه پوستی بر روی آن قرار دارد. شاید بتوان عضلات را با تمرین‌های مداوم تغییر شکل داد ولی برای غضروف امکان پذیر نیست و با ورزش و تمرین نمی‌توان فرم آن را تغییر داد.

یخ درمانی برای کوچک کردن بینی

افرادی گمان می‌کنند که با کمک یخ می‌توانند بینی گوشتی خود را تغییر حالت دهند که این یک اشتباه بزرگ است. یخ زمانی روی ورم بینی تاثیر دارد که بینی شما بر اثر ضربه دچار کبودی و تورم شده باشد. در این صورت یخ کمک زیادی می‌کند تا ورم ایجاد شده سریعتر از بین برود. با این حال اگر به دنبال کوچک کردن بینی خود بدون روش‌های جراحی هستید حتما با بهترین متخصص بینی گوشتی در این زمینه مشورت نمایید.  بهترین دکتر بینی گوشتی جراحی است که با تجربه در جراحی انواع بینی‌های گوشتی می‌تواند اطلاعات علمی در این زمینه در اختیار شما قرار داده و بهترین روش برای کوچک کردن بینی گوشتی را به شما ارائه دهد.

استفاده از خمیر دندان برای کاهش اندازه بینی گوشتی

علت اینکه روش‌های خانگی برای کوچک کردن بینی های گوشتی رشد پیدا کرده است ترس از جراحی و یا ناتوانی در تامین هزینه‌های آن است. خمیردندان نیز یکی از راه‌های دروغین کوچک شدن بینی گوشتی بدون عمل بینی گوشتی است که در بین افراد شایع شده است. لازم است اشاره کنیم که خمیر دندان نیز به کوچک شدن بینی گوشتی بدون جراحی کمکی نمی‌کند.

کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی

لیزر برای کوچک کردن بینی گوشتی

یکی از تصورات غلط رایج در مورد کاهش سایز بینی های گوشتی استفاده از لیزر درمانی است. لیزر درمانی هیچ تاثیری در کوچک کردن بینی‌های گوشتی ندارد.  

پلاسما جت جهت کوچک کردن بینی گوشتی

دستگاه پلاسما جت که برای از بین بردن چروک نیز مورد استفاده قرار می گیرد نمی‌تواند برای کوچک کردن بینی های گوشتی نیز مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از دستگاه پلاسما جت تاثیری در کوچک کردن بینی گوشتی ندارد.

تزریق آنزیم برای کوچک کردن بینی

تزریق آنزیم هم یک روش پر عارضه، خطرناک و ب‌ فایده است که برای کوچک کردن بینی توصیه نمی‌شود.

اصلاح بینی گوشتی بدون جراحی با لیفت بینی با نخ

نخ لیفت نیز برای بینی‌هایی که افتادگی دارند کاربردی است. در این روش متخصص بر روی پوست بینی سوراخ‌هایی ایجاد می‌کند و نخ بخیه که قابل جذب است، را وارد کرده و از یک سمت آن را می‌کشد تا فرم بینی تغییر کند. چون نخ‌های وارد شده قابل جذب هستند . لیفت بینی مدت زمان زیادی ماندگاری ندارد و بعد از چند ماه بینی به حالت قبلی خود بازمی‌گردد. 

کوچک شدن بینی گوشتی بدون عمل با تزریق ژل یا فیلر

در روش کوچک کردن بینی گوشتی با تزریق ژل یا فیلر تنها می‌توان تا حدودی تغییراتی در شکل بینی به صورت موقت ایجاد کرد، ولی بینی کوچک نمی‌شود. بلکه بزرگتر خواهد شد. لازم است بدانید که این روش ماندگاری 6 الی 12 ماه دارد و بعد از این زمان نیاز است به صورت دوره‌ای تزریق انجام گیرد.

سخن پایانی 

کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی از آرزوهای خیلی از افراد است، اما متاسفانه علیرغم تمامی تلاش‌ها هنوز راهی برای آن پیدا نشده است. هر یک از روش‌های اشاره شده فوق ادعاهای پر سر و صدایی برای کوچک کردن بینی بدون عمل دارند ولی متاسفانه هیچ کدام واقعیت ندارند. عوارض عمل بینی گوشتی بسیار کمتر از آن چیزی است که نخواهید آن را تجربه کنید و به روش‌های بدون جراحی روی آورید، عوارض بعد عمل در دوران نقاهت کوتاه مدت بوده و بعد از گذشت آن نتیجه دلخواه را تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید...
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *