هزینه عمل بینی

هزینه عمل بینی چقدر است؟ جدیدترین قیمت عمل بینی

هزینه عمل بینی یکی از عوامل تاثیرگذار و مهم در تصمیم افراد برای انجام این جراحی است. امروزه جراحی در ناحیه بینی از جراحی‌های پرطرفدار بین افراد به‌خصوص خانم‌ها است. از آنجایی که این جراحی با روش‌های مختلفی انجام می‌شود، عوامل مختلفی نیز بر روی هزینه نهایی آن تاثیر دارد. در این مقاله قصد بررسی هزینه عمل‌های مختلف بینی از جمله هزینه ترمیم بینی و هزینه عمل بینی مردانه را داریم، بنابراین با ما همراه باشید تا با جدیدترین قیمت‌های عمل بینی و عوامل تاثیرگذار بر روی آن آشنا شویم.

هزینه عمل بینی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه جراحی زیبایی بینی به موارد زیر بستگی دارد:

1. نوع عمل

هزینه عمل بینی قبل از هرچیز به نوع جراحی بستگی دارد. هزینه جراحی بینی اولیه با جراحی ثانویه یا ترمیمی متفاوت است. در صورتی که بیمار نیاز به عمل دوم داشته باشد، یعنی قبلا یکبار توسط پزشک دیگری عمل کرده باشد و نیاز به جراحی ثانویه پیدا کند.

در این حالت پزشک به دلیل پیچیدگی های جراحی دوم نسبت به فردی که برای بار اول عمل میکنند هزینه آن معمولا بیشتر خواهد بود. ضمن اینکه باید توجه داشته باشیم که در صورت مراجعه بیمار به جراح خود، نوع این جراحی دیگر عمل ترمیمی نیست و به آن روتوش گفته می‌شود. که در این حالت جراح از بابت انجام اقدامات ترمیمی بر روی بیمار خود دستمزد دریافت نمی‌کند اما معمولا هزینه کلینیک را باید جداگانه پرداخت نمائید.

2. نوع بینی

نوع بینی یکی از موارد تاثیرگذار دیگر در هزینه جراحی بینی است. بینی‌های گوشتی از آن جهت که پوست ضخیم‌تری دارند، جراحی آن‌ها دشوارتر خواهد بود. به همین دلیل جراحی بینی‌های گوشتی ممکن است هزینه بیشتری نسبت به جراحی بینی‌های استخوانی داشته باشند.

3. تجربه و مهارت پزشک

تجربه و مهارت در جراحی نیز یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار بر هزینه جراحی است. جراحان باتجربه‌تر و ماهرتر، ممکن است هزینه بیشتری را برای انجام جراحی در نظر بگیرند.

4. کلینیک و محل انجام جراحی

کلینیک های مختلف ممکن است تعرفه های مختلفی داشته باشند. هزینه جراحی بینی در شهرهای بزرگ که یکی از دلایل آن هزینه‌های بالای اقتصادی است، نسبت به سایر شهرها بیشتر است.

هزینه جراحی بینی

🔽 برای اطلاع از هزینه عمل بینی توسط دکتر حسنانی فرم زیر را پر نمائید 🔽

لیست قیمت عمل بینی

برای قیمت عمل بینی، نمی‌توان لیست دقیقی ایجاد کرد؛ چرا که هزینه‌ها بسته به فاکتورهای متعدد که به برخی نیز اشاره شد، متفاوت و متغیر است و به‌طور کلی “هزینه عمل بینی” بین جراحان و در کلینیک‌های مختلف متفاوت است. در هر صورت بهتر است برای اطلاع از لیست دقیق قیمت‌ها، به پزشک متخصص خود مراجعه کنید و هزینه‌ها را جویا شوید.

هزینه عمل بینی مردانه

قیمت عمل بینی مردانه و زنانه معمولا تفاوتی ندارد. این هزینه در ابتدا به نوع جراحی (اولیه یا ثانویه) بستگی دارد. همچنین جراحی بینی مردانه در افرادی که بینی نیاز به تغییر بیشتری دارد، هزینه‌بر خواهد بود. در واقع هزینه عمل بینی به مواردی مانند:  نوع جراحی، میزان تغییر پذیری، مهارت پزشک، محل انجام جراحی و سایر موارد بستگی دارد. علاوه بر این، هزینه عمل بینی برای بینی‌هایی که گوشتی هستند نسبت به عمل بینی استخوانی گران‌تر خواهد بود، زیرا جراحی برای این نوع بینی پیچیده تر و دشوارتر است.

هزینه رسپینگ بینی

سوهان کشیدن یا رسپینگ بینی هم با لیزر و هم با جراحی انجام می‌شود که اگر با جراحی باشد، هزینه بیشتری نسبت به روش لیزری دارد. البته انتخاب هر یک از این روش‌ها، باید با توصیه پزشک باشد تا بیمار بهترین نتیجه را دریافت کند.

نتیجه گیری

همانطور که گفته‌شد، هزینه عمل بینی در بین شهرها و در بین جراحان متنوع می‌باشد. ضمن این که این هزینه با توجه به اهداف و چالش‌های جراحی تعیین می‌شود. بنابراین تا قبل از مشاوره پزشک نمی‌توان برای آن مبلغ مشخصی را تعیین کرد.

دکتر حمیدرضا حسنانی از جراحان ماهری هستند که عمل جراحی را با قیمت بسیار مناسبی نسبت به مهارت و تجربه‌ای که دارند، برای بیماران خود انجام می‌دهند. جهت دریافت نوبت از ایشان می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید...
2 پاسخ
 1. سلام هزینه کلی چقدر است. من ۷۴ سال دارم. درجوانی درفوتبال باسر به بینی من ضرله خورده. درسال۱۳۴۷

  ایا صلاح است عمل کنم. فقط از یک حفره ورودی بینی نفس میکشم
  چه مبفرمایید؟ متشکرم دکترحسنانی

  1. سلام. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره جراحی، دریافت وقت ویزیت و نوبت عمل و نیز اطلاع از هزینه‌ها در روزهاى غير تعطيل از ساعت ٩ صبح تا ۷ شب با
   منشى 88679068-021
   و نیز شماره تلفن09129238297 تماس بگيريد.
   همچنین می توانید از طریق واتس اپ به شماره 09126115922 پیام دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *