هزینه عمل بینی

هزینه جراحی بینی چقدر است؟ جدیدترین قیمت عمل بینی

هزینه عمل بینی یکی از عوامل تاثیرگذار و مهم در تصمیم افراد برای انجام این جراحی است. امروزه جراحی در ناحیه بینی از جراحی‌های پرطرفدار بین افراد به‌خصوص خانم‌ها است. از آنجایی که این جراحی با روش‌های مختلفی انجام می‌شود، عوامل مختلفی نیز بر روی هزینه نهایی آن تاثیر دارد. در این مقاله قصد بررسی هزینه عمل‌های مختلف بینی از جمله هزینه ترمیم بینی و هزینه عمل بینی مردانه را داریم، بنابراین با ما همراه باشید تا با جدیدترین قیمت‌های عمل بینی و عوامل تاثیرگذار بر روی آن آشنا شویم.

هزینه جراحی پلاستیک بینی

هزینه جراحی زیبایی بینی به موارد زیر بستگی دارد:

نوع عمل

هزینه عمل بینی قبل از هرچیز به نوع جراحی بستگی دارد. عمل بینی به دو روش باز و بسته انجام می‌شود، که روش باز هزینه بیشتری دارد. زیرا جراحی باز زمان و تلاش بیشتری را به‌دلیل پیچیدگی عمل از جراح می‌گیرد.

نوع بینی

نوع بینی یکی از موارد تاثیرگذار دیگر در هزینه جراحی بینی است. بینی‌های گوشتی از آن جهت که پوست ضخیم‌تری دارند، جراحی آن‌ها دشوارتر خواهد بود. به همین دلیل جراحی بینی‌های گوشتی هزینه بیشتری نسبت به جراحی بینی‌های استخوانی دارند.

تجربه و مهارت پزشک

جراحان باتجربه‌تر و ماهرتر، هزینه بیشتری را برای انجام جراحی در نظر می‌گیرند.

کلینیک و محل انجام جراحی

هزینه جراحی بینی در شهرهای بزرگ و یا کلینیک‌های معروف به‌دلیل رقابت بین جراحان و هزینه‌های بالای اقتصادی، نسبت به سایر شهرها بیشتر است.

هزینه جراحی بینی

لیست قیمت عمل بینی

برای قیمت عمل بینی، نمی‌توان لیست دقیقی ایجاد کرد؛ چرا که هزینه‌ها به شدت متفاوت و متغیر است و به‌طور کلی “هزینه عمل بینی” بین جراحان و در کلینیک‌های مختلف متفاوت است. معمولا هزینه عمل بینی ترمیمی و هزینه عمل انحراف بینی کمتر از عمل زیبایی بینی‌های گوشتی و استخوانی است. در هر صورت بهتر است برای اطلاع از لیست دقیق قیمت‌ها، به پزشک متخصص خود مراجعه کنید و هزینه‌ها را جویا شوید.

هزینه عمل بینی مردانه

قیمت عمل بینی مردانه در ابتدا به نوع جراحی بستگی دارد، جراحی باز قیمت بالاتری نسبت به جراحی بسته بینی دارد. همچنین جراجی بینی مردانی که نیاز به تغییر بیشتری دارد، هزینه‌برتر خواهد بود. در واقع هزینه عمل بینی مردان به مواردی مانند: میزان تغییر پذیری، مهارت پزشک، محل انجام جراحی و سایر موارد بستگی دارد. علاوه بر این موارد، هزینه عمل بینی گوشتی مردانه نسبت به جراحی بینی استخوانی برای آن‌ها، گران‌تر خواهد بود، زیرا جراحی برای بینی گوشتی پیچیده و دشوار است.

هزینه عمل پلاسما جت بینی

هزینه پلاسما جت بینی متغیر است و ممکن است در هر جلسه، هزینه‌های متفاوتی داشته‌باشد. علاوه بر این هزینه عمل پلاسما جت بینی به عوامل دیگری از جمله: مهارت جراح، هزینه کلینیک یا بیمارستان، تعدا جلسات، نوع پلاسما جت و… بستگی دارد.

هزینه ترمیم بینی عمل شده

جراحی برای بار دوم معمولا به‌دلیل نارضایتی بیماران از جراحی اولیه انجام می‌شود. هزینه ترمیم بینی عمل شده به نوع عمل اولیه و مشکلات موجود در بینی بستگی دارد.

عمل پره‌های بینی، به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. برخی از رایج‌ترین این روش‌ها عبارتند از: جراحی زیبایی پره بینی و برداشتن پوست اضافی پره‌های بینی. هزینه این جراحی‌ها نیز به نوع روش جراحی بستگی دارد. برای مثال تغییر پره بینی از برداشتن پوست اضافی، هزینه‌برتر خواهد بود. علاوه بر این پیچیدگی عمل نیز بر روی هزینه تاثیرگذار خواهد بود.

هزینه رسپینگ بینی

سوهان کشیدن یا رسپینگ بینی هم با لیزر و هم با جراحی انجام می‌شود که اگر با جراحی باشد، هزینه بیشتری نسبت به روش لیزری دارد. البته انتخاب هر یک از این روش‌ها، باید با توصیه پزشک باشد تا بیمار بهترین نتیجه را دریافت کند.

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی

هزینه عمل بینی نیمه فانتزی ممکن است بستگی به چندین عامل داشته باشد، از جمله:

  • تجربه و مهارت جراح
  • موقعیت جغرافیایی مرکز جراحی
  • میزان تغییرات مورد نیاز برای بینی شما
  • هزینه‌های بیمارستانی
  • هزینه مراقبت‌های پس از عمل

به طور میانگین، هزینه یک عمل بینی نیمه فانتزی در حدود 5000 تا 15000 دلار است، اما این میزان ممکن است بستگی به شرایط خاص شما تغییر کند.

نتیجه گیری

همانطور که گفته‌شد، هزینه عمل بینی در بین شهرها و در بین جراحان متنوع می‌باشد. ضمن این که این هزینه با توجه به اهداف و چالش‌های جراحی تعیین می‌شود. بنابراین تا قبل از مشاوره پزشک نمی‌توان برای آن مبلغ مشخصی را تعیین کرد.

دکتر حمیدرضا حسنانی از جراحان ماهری هستند که عمل بینی را با قیمت بسیار مناسبی نسبت به مهارت و تجربه‌ای که دارند، برای بیماران خود انجام می‌دهند. جهت دریافت نوبت از ایشان می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید...
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *