عمل بینی گوشتی زنانه

عمل بینی گوشتی زنانه

در عمل بینی گوشتی زنانه، پزشک با چالش‌های بسیاری مواجه است که باید نسبت به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشد؛ چرا که یک اشتباه کوچک می‌تواند در نتیجه جراحی تاثیرگذار باشد. جراحی بینی گوشتی در میان زنان، بسیار رایج است. بینی‌های گوشتی، معمولاً متناسب با دیگر بخش‌های صورت نیستند و همین موضوع باعث می‌شود تا فرم نامناسبی به صورت فرد ببخشند. از سویی، بینی یکی از مهم‌ترین اجزاء صورت است که تاثیر بسزایی در زیبایی مخصوصا برای خانم‌ها دارد. از آنجایی که بانوان نیز بر زیبایی صورت خود بسیار حساس هستند، عمل زیبایی بینی گوشتی زنان به یک امر رایج تبدیل‌ شده است.

عمل بینی گوشتی زنانه چگونه است؟

جراحی بینی گوشتی زنانه نیز همچون سایر جراحی‌های زیبایی بینی، دارای دو روش کلی است؛ روش جراحی باز و بسته. البته توجه داشته باشید که پزشکان در اکثر اوقات، برای عمل بینی گوشتی، روش باز را انتخاب می‌کنند؛ چراکه تغییرات مورد نیاز در جراحی بینی گوشتی، وسیع و زیاد است و به همین خاطر روش باز برای جراحی این نوع بینی مناسب‌تر است.

در عمل بینی گوشتی زنانه، پزشک متخصص ابتدا برشی زیر تیغه بینی ایجاد می‌کند و به این ترتیب، دسترسی مناسبی به ساختار بینی بیمار خواهد داشت. به‌واسطه دسترسی ایجادشده است که تغییرات لازم در ساختار و غضروف بینی فرد ایجاد می‌شود. 

در مرحله جراحی پزشک نسبت به برداشتن چربی زیر پوست بینی اقدام می‌کند تا فرم بهتری به بینی ببخشد. توجه داشته باشید که برداشت چربی زیر پوست بینی، باید با دقت و به صورت یکنواخت صورت بگیرد؛ در غیر این صورت، بینی بیمار فرم بدی به خود خواهد گرفت و در مواردی حتی می‌تواند باعث اختلال خون‌رسانی به نوک بینی فرد شود!  

مهمترین قسمت در جراحی بینی گوشتی زنانه پیوند غضروف به ناحیه نوک بینی است تا بینی حالت غضروفی‌تر و محکم‌تری پیدا کند.  در نهایت، پزشک نسبت به بستن و بخیه زدن برش ایجاد شده اقدام می‌کند.

عمل بینی گوشتی زنانه

استانداردهای عمل بینی گوشتی زنانه طبیعی 

از میان افرادی که بینی گوشتی دارند، معمولاً این خانم‌ها هستند که تمایل بیشتری به جراحی زیبایی دارند و قصد دارند تا با انجام آن زیبایی بیشتری به چهره خود ببخشند. عمل بینی گوشتی نیز انواع مختلفی دارد که رایج‌ترین آن در میان بانوان، مدل طبیعی است. در عمل بینی طبیعی، باید استانداردهای خاصی رعایت شود تا نتیجه جراحی، مطابق میل زیباجو باشد. از جمله مهم‌ترین استانداردها، رعایت زاویه نوک بینی است. معمولاً در “جراحی بینی گوشتی زنانه” به مدل طبیعی، زاویه نوک بینی با لب‌های زیباجو، 95 تا 100 درجه در نظر گرفته می‌شود. همچنین، پزشک متخصص باید به قوس میانه بینی نیز توجه ویژه‌ای داشته باشد و زاویه‌ای طبیعی به آن ببخشد. توجه به اندازه پره‌های بینی نیز یکی دیگر از استانداردهای جراحی به شکل طبیعی است که باید رعایت شود.

ویژگی‌های بهترین جراح بینی گوشتی زنانه

همان‌طور که اشاره کردیم، عمل زیبایی بینی گوشتی زنان از حساسیت بسیار زیادی برخوردار است؛ به همین دلیل، این جراحی باید توسط پزشکی حرفه‌ای و توانا در این زمینه صورت بگیرد. این پزشک باید دارای ویژگی‌های مشخصی باشد که از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به توانایی و تسلط آن اشاره کرد. همچنین توجه داشته باشید پزشکی که برای این جراحی انتخاب کرده‌اید، دارای بورد تخصصی باشد.

با توجه به چگونگی و چالش‌های عمل بینی گوشتی زنانه انتخاب بهترین دکتر بینی گوشتی اهمیت می‌یابد. به همین ترتیب در صورتی که جراحی، توسط افراد غیرمتخصصی صورت بگیرد، می‌تواند نتایج جبران‌ناپذیری به دنبال داشته باشد.

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی، شما را یاری خواهد کرد، رزومه و نمونه‌کارهای پزشک موردنظرتان است. بهتر است قبل از جراحی، کمی برای تحقیق در مورد جراحی‌های پیشین پزشک مورد نظر خود، وقت بگذارید و نتایج جراحی او را به دقت مشاهده و بررسی کنید تا از احتمال بروز عوارض عمل بینی گوشتی بکاهید. اگر قصد جراحی را دارید، می‌توانید از خدمات و مشاوره یکی از بهترین جراحان بینی گوشتی زنانه، دکتر حمیدرضا حسنانی، بهره ببرید.

جراحی بینی گوشتی زنانه

روش‌های جراحی بینی گوشتی زنانه

عمل بینی گوشتی زنانه به دو روش باز و بسته صورت می‌گیرد. همان‌طور که اشاره کردیم در جراحی بینی گوشتی زنانه، عمدتاً از روش باز استفاده می‌شود؛ چراکه پزشک متخصص نیاز به فضای کافی برای انجام تغییرات و تخلیه چربی زیر پوست بینی دارد. البته در شرایطی که زیباجو، خواهان تغییرات گسترده در فرم و شکل بینی خود نباشد، می‌توان از روش بسته برای جراحی بهره برد. در نهایت، انتخاب روش جراحی به تشخیص و مهارت پزشک متخصص بستگی دارد. 

هدف بانوان از عمل بینی خود، عمدتاً افزایش زیبایی چهره است. البته در برخی موارد، جراحی بینی به دلایل پزشکی و برای رفع یک مشکل نیز صورت می‌گیرد. در هر صورت، زیبایی فرم بینی برای بانوان از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ به همین ترتیب، نتیجه جراحی بینی گوشتی در زنان، از اهمیت بسیاری برخوردار است. جراحی باز، اگر توسط پزشکی توانا و ماهر صورت بگیرد، می‌تواند نتایج خارق‌العاده‌ای در پی داشته باشد. اگر شما نیز قصد جراحی بینی گوشتی خود را دارید، اما نمی‌دانید که کدام روش جراحی برای شما مناسب است، بهتر است با دکتر حمیدرضا حسنانی در این مورد مشورت کنید.

ویژگی‌های بینی گوشتی زنانه و انواع آن

بینی گوشتی یکی از انواع رایج فرم بینی‌ است که دارای ویژگی‌های خاصی است. این نوع از بینی‌ها، معمولاً از پوست ضخیم‌تری برخوردار هستند و در حد فاصل میان پوست و استخوان بینی، مقدار قابل‌توجهی بافت همبند و چربی قرار گرفته است. از دیگر ویژگی‌های بینی گوشتی می‌توان به پره‌های بزرگ، پهن و ضخیم آن اشاره کرد. بینی گوشتی دارای ویژگی‌ها و خصوصیات دیگری نیز است که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • دارای غضروف بزرگ و پهن در نوک بینی
  • استحکام ناچیز غضروف‌های بینی
  • قابلیت ارتجاعی ناچیز غضروف‌های بینی
  • پوست چرب و پر از منافذ بزرگ

عمل بینی گوشتی زنانه، دارای مدل‌های مختلفی است که ازجمله آن‌ها می‌توان به مدل فانتزی یا همان عروسکی، مدل نیمه‌فانتزی و مدل طبیعی اشاره کرد. در این میان، عمل بینی گوشتی زنانه طبیعی از طرفداران بسیاری برخوردار است؛ چراکه فرم زیبا و طبیعی‌ای به بینی شخص می‌بخشد و بینی او را با دیگر اجزاء صورت، متناسب می‌کند. اگر شما نیز به دنبال پزشکی حرفه‌ای و توانا در زمینه عمل بینی گوشتی زنانه هستید، می‌توانید از خدمات و مشاوره دکتر حمیدرضا حسنانی بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید...
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *