درباره پزشک

درباره دکتر حسنانی

دکتر حمیدرضا حسنانی

متخــصـص و جــراح گـوش و حلق و بیـنـی

دکتر حمیدرضا حسنانی، متولد سال ۱۳۵۲، متخصص جراحی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن و دارای بورد تخصصی هستند. ایشان از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را به صورت تخصصی و متمرکز بر جراحی بینی آغاز کرده‌اند.

کارنامه ارشمند ما

بیش از ۱۳ سال تجربه
فعالیت متمرکز در زمینه جراحی بینی

ابتکار

دکتر حسنانی از مبتکران اصلی جراحی پلاستیک بینی بر اساس شاخص های فرهنگی می باشد. از نظر ایشان معیارهای زیبایی بینی در اروپا تا حدودی با این معیارها در ایران متفاوت است. شبیه سازی بینی ایرانی با بینی اروپایی تا حدی باعث نارضایتی متقاضیان ایرانی می شود. به طور مثال ایرانیان از بینی کوچک رضایت بیشتری دارند در حالی که در اروپا بینی محکم و تا حدی حجیم بیشتر مورد پسند است. بنابراین مونتاژ کردن بینی اروپایی اغلب باعث نارضایتی متقاضی ایرانی است.

از آنجا که کوچک کردن بینی تا حدی با کاهش راه هوایی و همچنین سست شدن بافت بینی همراه است ایجاد روش هایی که علاوه بر حفظ استحکام بینی باعث کوچک شدن آن بشود از ابتکارات جراحان ایرانی است که دکتر حسنانی یکی از پیشروان این مسیر می باشد.

برای دستیابی به یک جراحی (پلاستیک) زیبایی بینی خوب و موفق، مصاحبه، معاینه و مشاوره با بیمار گام های اصلی آماده سازی بیمار برای عمل بینی هستند. در جلسه مشاوره، دکتر حسنانی پس از شنیدن نظر بیمار در مورد مدل بینی دلخواه بیمار، و نشان دادن عکس های قبل و بعد از عمل بینی بیماران قبلی، بهترین گزینه ها را به متقاضی جراحی بینی پیشنهاد می کند. پس از انجام عمل جراحی برای دستیابی به بهترین نتایج ، لیستی از مهمترین نکات به شما ارائه می شود که باید از روز جراحی شروع به پیروی از آنها کنید.

درباره دکتر حمیدرضا حسنانی