بهترین دکتر ترمیم بینی

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران پزشکی است که در زمینه جراحی ثانویه بینی تخصص و تجربه کافی داشته و آموزش‌های لازم در این زمینه را دیده است. این متخصص با کمک تجربه بالای خود قادر خواهد بود جراحی‌های ترمیمی پیچیده را انجام داده و نتایج عمل اول را بهبود ببخشد. عمل ترمیمی بینی در میان انواع جراحی‌های زیبایی، یکی از حساس‌ترین‌ها و چالش برانگیزترین عمل‌ها در نظر گرفته می‌شود. به این ترتیب بسیار مهم است که در انتخاب جراح ترمیم بینی دقت کافی داشته باشید.

چرا انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران بسیار مهم است؟

اهمیت انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی از آن لحاظ است که این عمل در شرایطی خاص باید صورت پذیرد. زیرا قبل از آن یک مرتبه استخوان و غضروف بینی فرد تحت برش‌هایی با تیغ جراحی قرار گرفته‌اند. در واقع در عمل ترمیمی بینی کلیه برش‌ها و برداشت‌های پوست و استخوان بینی به صورت مجدد انجام شده و همین موضوع این جراحی را بسیار حساس‌تر و ریسک‌پذیرتر می‌کند. از این رو لازم است که با انتخاب بهترین دکتر ترمیم بینی، احتمال بروز مشکل و خطرات پس از عمل را به حداقل برسانید؛ زیرا ریسک جراحی دوم و سوم به مراتب بیشتر بوده و مشکلات خاص خود را دارند.

به همین دلیل است که شما برای انجام عمل ترمیمی بینی حتما باید به دنبال بهترین دکتر بینی ترمیمی در تهران باشید. جدا از بحث تخصص و مهارت دکتر، معمولا پزشکان حرفه‌ای در این مورد بسیار محتاطانه عمل می‌کنند و با مراجعین خود صادق هستند. انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران این اطمینان را به شما می‌دهد که از خطرات و ریسک‌های پیش رو مطلع باشید.

در جراحی ثانویه مانند عمل اولیه، لازم است تا تمام انتظارات و اهداف فرد داوطلب مورد بررسی واقع شود. دکتر ترمیم بینی باید توضیحات لازم را به فرد بدهد تا نگرانی‌های او را برطرف کند. پزشک با بررسی عکس‌های پیش از جراحی اولیه می‌تواند بسیار راحت‌تر عیوب بینی را شناسایی کرده و در فرآیند جراحی برطرف نماید.

بهترین جراح بینی در تهران می‌تواند پرونده پزشکی فرد متقاضی را مورد بررسی قرار داده و سوابق جراحی او را مشاهده کند. هر چند که این کار الزامی نخواهد بود، اما به روند جراحی بسیار کمک می‌کند.

ویژگی‌های بهترین جراح ترمیمی بینی

  • آشنایی با تکنیک‌های تخصصی نوین و پیشرفته جهت بهبود فرآیند عمل و افزایش موفقیت جراحی
  • برخورداری از انواع توانایی‌های علمی و عملی در حوزه رینوپلاستی و به خصوص جراحی ترمیمی
  • کسب مدرک و نیز دوره تخصص در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاهی
  • مهارت و تجربه در استفاده از انواع تکنیک‌های به روز در طول جراحی
بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران

فرم مشاوره

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

نحوه انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی

احتمالا شما بعد از انجام تحقیقات لازم جهت پیدا کردن بهترین دکتر ترمیم بینی در تهران یا شهر خود، اکنون فهرستی بلند بالایی را از جراحان خوب شهرتان دارید. ولی چیزی که مشخص است آن است که شما به سختی می‌توانید به تمامی پزشکان موجود در این لیست اطمینان کرده و جراحی حساس ترمیمی خود را به آن‌ها بسپارید. شما باید در این لیست، پزشکی دلسوز، کاربلد و با را انتخاب نمایید. در این بخش به نکاتی در مورد انتخاب بهترین دکتر جراحی ترمیمی بینی می‎پردازیم.

در ابتدا شما باید فهرستی از تمام جراحان ترمیمی بینی که در تحقیقات‌تان پیدا کرده‌اید را مطابق معیارهای خود اولویت بندی کنید. لازم است شماره تماس، آدرس مطب، لینک شبکه‌های اجتماعی و کلیه اطلاعات پزشکان را یادداشت کنید تا بتوانید از میان آن‌ها، یک دکتر خوب برای ترمیم بینی انتخاب نمایید.

اگر امکان داشتید بهتر است که به مطب 5 متخصصی که در لیست شما برتر از سایرین هستند، مراجعه کنید. با رفتن به مطب این پزشکان و زیر نظر داشتن و توجه به مواردی چون نمونه‌های عمل بینی، فضای مطب، رفتار منشی‌ها و دستیاران، تعداد مراجعه کنندگان و… شما می‌توانید اطلاعات زیادی را  به دست آورید.

زمانی که شما وارد اتاق پزشک می شوید، بین شما و جراح گفتگویی شروع شده و جراح پس از یک معاینه و ارزیابی اولیه بینی‌تان، سوالاتی را از شما خواهد پرسید. در اینجا شما باید علت انجام عمل ترمیمی خود را به پزشک توضیح داده و از نارضایتی خود از بگویید.  

شما می توانید در جلسه اول که به شکل مشاوره‌ای رایگان است، تمام سوالات خودتان  در مورد رفع نواقص و عیوب بینی‍‌تان از پزشک جراح بپرسید. بهتر است هیچ سوالی را در ذهن خودتان نگه ندارید و تمامی مسائلی که انجام شدن آن برای شما مهم است و یا جای سوال دارد را بپرسید. پس از آن که پزشک به تمام سوالات شما پاسخ داد و از میزان نگرانی و استرس شما کم شد، به راحتی می‌توانید به پزشک اعتماد کنید.  

بهتر است در صورت امکان، شما در مورد عمل خود با سایر مراجعان مطب پزشک که این جراحی ثانویه را انجام داده‌اند گفتگو کرده و نظرات آن‌ها را در مورد پزشک جراح مربوطه بپرسید. صحبت کردن با این اشخاص می‌تواند در پیدا کردن بهترین جراح بینی ترمیمی به شما کمک زیادی کند.

آیا تجربه جراح در روند ترمیم بینی تاثیرگذار است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بله، به دلیل آن که جراحی برای بار دوم در مقایسه با جراحی اولیه آن، کار دشوارتری محسوب می شود، برای اینکه از این جراحی نتایج بهتری را به دست آورید، لازم است که به یک پزشکی باتجربه و حاذق مراجعه کنید تا این دکتر با کمک مهارت و تجربه بالای خود، جراحی ثانویه بینی شما را کاملا بدون نقص انجام دهد. بهترین دکتر ترمیم بینی پیش از جراحی، ابتدا به دقت به معاینه بینی فرد پرداخته و تمامی نواقص و عیوبی که در جراحی اولیه او ایجاد شده است را بررسی می کند.

لازم به ذکر است پزشک جراح در روند ترمیم بینی با ساختمان تخریب شده‌ای از بینی مواجه است , باید این توانایی را داشته باشد که با کمترین آسیب، بینی فرد متقاضی را بازسازی کند و عمل بینی طبیعی را انجام دهد. گاهی اوقات بینی بافت‌های ابتدایی خود را نداشته و به همین علت جهت رفع عیوب و نواقص لازم است پزشک جراح برای اصلاح از بافت‌های دیگر استفاده کند. بنابراین جراح باید در کار خود خبره باشد و تخصص بالایی داشته باشد تا بتواند بافت آسیب دیده بینی را به خوبی ترمیم کند. 

چگونه می‌توان بهترین جراح بینی ترمیمی را پیدا کنیم؟

تعداد دکتر ترمیمی بینی در شهرهای مختلف تقریبا زیاد است، به همین دلیل انتخاب کردن یک دکتر خوب در میان این تعداد کمی سخت می‌شود. شما می توانید از طریق روش‌های مختلف زیر بهترین جراح بینی ترمیمی را برگزینید.  

جستجو در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی

یکی از راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه‌ها جهت پیدا کردن بهترین دکتر ترمیم بینی، جستجو در سایت‌های اینترنتی و همچنین شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و فیسبوک و … است. چرا که معمولا پزشکان جراح علاوه بر داشتن سایت‌های اینترنتی در شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت دارند. شما با کمی وقت گذاشتن می‌توانید تعدادی از پزشکانی که در این نوع جراحی تجربه و تخصص کافی دارند را پیدا کنید.  

کمک گرفتن از آشنایان

یکی از ساده‌ترین روش‌های پیدا کردن دکتر جراح ترمیمی بینی خوب، پرسیدن از افرادی است که عمل بینی بسیار ایده‌آل و مطلوبی را انجام داده‌اند. یعنی شما می‌توانید از آشنایان و دوستانی که عمل ثانویه بینی را انجام داده و از نتیجه آن رضایت کامل داشته‌اند، در مورد نام و آدرس پزشک جراح‌ سوال کنید.

سوال از پزشکان مورد اعتماد خود

اگر به پزشک عمومی و یا دکتر متخصصی که اغلب برای مشکلات پزشکی خودتان به او مراجعه می‌کنید، اطمینان کامل دارید، می‌توانید از وی بخواهید تا یک جراح ترمیم بینی خوب را به شما معرفی کند. زیرا معمولا پزشکان ارتباط خوب و نزدیکی با یکدیگر داشته و در مواقعی این امکان وجود دارد که پزشک معتمد شما یک دوست جراح با تجربه داشته باشد که می‌توانید عمل را نزد آن پزشک انجام دهید.

شاید به این مطلب نیاز داشته باشید: عمل جراحی بینی گوشتی، همه‌ی آنچه می‌خواهید بدانید!

نتیجه گیری

دانش، تخصص، تجربه، مهارت و برخورداری از یک کارنامه کاری عالی در مدت زمان فعالیت‌های پزشکی، از خصوصیات و ویژگی‌هایی هستند که یک جراح ترمیم بینی باید آن‌ها را داشته باشد. در حال حاضر شاید به علت رشد چشمگیر جراحی‌ها در ناحیه بینی، داوطلبان رینوپلاستی در انتخاب جراح به اندازه کافی تحقیقات لازم را انجام ندهند. برای این دسته از افراد زمانی انتخاب یک پزشک خوب حائز اهمیت خواهد شد که به دنبال جراحی ثانویه هستند.

بیشتر بخوانید...
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *